Skip links

Projekt wnętrza

Klasyczny styl z nutą elegancji

Osiedle Beauforta, Gdynia

Mieszkanie 2 pokojowe – 48m2

Styl – Modern classic

Zdjęcia: Agata Kukla

Mieszkanie zostało zaprojektowane dla młodej, eleganckiej kobiety, ceniącej sobie jasne, pastelowe barwy, ciepło oraz przytulność. Trzymając się tych wytycznych, powstało wnętrze, w którym odnajdujemy klasyczny styl z nutą nowoczesnej elegancji.

Ważnym punktem aranżacji było zagospodarowanie małej powierzchni tak, aby umieścić w niej pojemne zabudowy, zachowując przy tym poczucie przestrzeni. Na wejściu widzimy dużą szafę na buty i torebki. Jej fronty wykonane zostały z frezowanych luster, które
w dekoracyjny sposób powiększają wąski korytarz. Na przeciwległej ścianie znajduje się szafa na płaszcze z tapicerowanym siedziskiem, łącząca hol z salonem.

W dalszej części znalazł się okrągły stół z tapicerowanymi krzesłami i pojemna kuchnia z dekoracyjnymi frontami.

W tej części mieszkania nie zabrakło kobiecych atrybutów takich jak przytulne tekstylia, obrazy z motywem kwiatowym oraz delikatne dodatki w kolorze złota.

Zgodnie z upodobaniem właścicielki, sypialnia również zyskała przytulny klimat poprzez zastosowanie różowej tapicerki w wezgłowiu łóżka i beżowych zasłon w ciepłym odcieniu.
Praktycznym zabiegiem było umieszczenie na długości całej ściany jasnej szafy, która mieści większość codziennej garderoby.

łazience sąsiadującej z sypialnią dominują ciepłe tonacje, widoczne w beżowym kolorze płytek oraz złote detale w postaci mozaiki i armatury.
Centralna zabudowa służy do przechowywania kosmetyków i jest elementem dekoracyjnym.

This website uses cookies to improve your web experience.