Skip links

Projekt wnętrza

Marsala
i kolory czerwieni

Zajezdnia Wrzeszcz, Gdańsk

Mieszkanie 2 pokojowe – 61m2

Styl – Nowoczesny

Zdjęcia: Agata Kukla

 

Ponadczasowość, naturalne materiały i energetyczne kolory, takie założenie mieliśmy spełnić dla naszego Inwestora. Ponad to nowoczesne i minimalistyczne rozwiązania, które na co dzień ułatwiają komfort życia. Mieszkanie wypełnione jest naturalnym drewnem zarówno na podłodze jak i na ścianach.
Kolory naturalnego dębu i czerni, podkreślają męski charakter, który jest widoczny w każdym pomieszczeniu.

 

Kuchnia jest nieodłącznym elementem salonu dlatego użyte w niej kolory i materiały, przenikają w każdym zakątku.
W wysokiej zabudowie użyliśmy szarych odcieni, zaś na wyspie – która służy również jako miejsce do spożywania posiłków – w kolorach miedzianych.

 

Konstrukcja wiszącej wyspy opiera się na miedzianym stelażu o zaokrąglonych profilach, mimo ciężkości materiału, wydaje się znacznie lżejsza.

Ściana za regałem zyskała ciepłe drewno, które podkreśla metalową konstrukcję i liniowe oświetlenie.
Najważniejszą kwestią było przystosowanie mieszkania pod automatyczne sterowanie. Zarówno głośniki sufitowe, oświetlenie, żaluzje i sprzęty, sterowane są zdalnie z pozycji kanapy.

 

Sypialnia jest minimalistyczna ale z mocnym kolorystycznym akcentem. Czerwień nadaje dużego kontrastu dla jasnych ścian. Na szczególną uwagę zasługują lustro na ścianie, które nadaje głębi i w ciekawy sposób odbija szafę, oraz reflektory montowane na ścianie.

W łazience pojawił się kolor marsala, który stanowi tło dla umywalki wpuszczonej w kamienny, szczotkowany blat, położony na metalowym stelażu.

This website uses cookies to improve your web experience.